mise č.3 "boj o právo"

11.05.2013 10:00

"boj o právo" aneb na prahu 3. světové války


  

 

Po odhalení závažných informací od pašerácké islámistické skupiny z Adršpachských skal se odvrátila pozornost celého světa na malinkou oblast v Afgánských horách. Každý stát, každá organizace chtěla ložiska pro sebe. Veškerá jednání z drobných roztržek přerostla v ostré přestřelky. OSN se rozpadla. Všechny nukleární velmoci přešli na nejvyšší stupeň DEFCONU. Třetí světová válka je na spadnutí. Všechny země teď přesouvají svoje jednotky do dané oblasti. I 141. SOF toto zasáhlo. Jelikož jsou její členové z různých světových armád. Každý musí hájit zájmy své armády, svého státu. Různé menší státy se spojují a vznikají nová spojenectví. USA a GB posílají do dané oblasti svoje jednotky. Evropské společenství ale nesouhlasí a posílá do dané oblasti jednotky států EU. Rusko a čína zatím zústávají stranou. Které jednotky získají kontrolu na hlavním ložiskem a jaký bude osud světa?
Navíc v oblasti jsou domorodé povstalecké jednotky islámských radikálů které nezajímá Tritium, ale pouze jejich svatá půda a svatá válka.

Dne 11.května 2013 dorazily jednotky USA a EU do dané oblasti. Hlavní naleziště bylo obsazené místní domobranou. Jednotky si vybudovaly základny v bezpečných zonách. A začaly obsazovat KS 35 a její okolí. Místní milice padla velice rychle, její počet byl velmi malý a tak nehrál žádnou roli v plnění dané mise. Počasí nepřálo ani jedné straně. Od příjezdu nepřestalo pršet. Poje ustali po 26 hodinách kdy jednotky USA dokázali držet důl na tritium jenom o pár minut déle než jednotky EU. A tak získali výsadní právo pro těžbu v dané oblasti.zúčastnění

USA:

des. Stanislav Knížek
voj. Daniel Pitřík

voj. Lukáš Pitřík  

voj. Radek Mareš

voj. Miloš Kot

voj. Jirka Barták

voj. Jakub Štefan

Radim Křinka

Luboš Jirák


EU:

des. Jan Vacek

svob. David Cermánek

svob. Šimon Fabián

svob. Lukáš Doležal

svob. Filip Šindelář

voj. Samuel Havránek

voj. Petr Hajný

voj. Michal Hynek

voj. Rychard Choutka

voj. Lukáš Kraus

voj. Zbyněk Jakl

Jan Kopiště